קשובים לך

התאמת מכשירי שמיעה

התאמת מכשירי שמיעה היא עיסוק למקצוענים בלבד, עיסוק הנע בין מדע לאומנות.
לאחר ביצוע בדיקת שמיעה וקבלת תוצאותיה, ניתן יהיה לקבוע את מהות הטיפול הרצוי. קלינאי התקשורת יבחן את תוצאות הבדיקה וימליץ לכם בדבר הצורך במכשיר שמיעה.

כשבידכם תוצאות בדיקת השמיעה, תיקבע לכם באודיופון פגישת ייעוץ והתאמה ללא כל התחייבות מצידכם. במהלך הפגישה, קלינאי התקשורת יקשיב לבקשותיכם והעדפותיכם וימליץ לכם על המכשיר האידיאלי עבורכם. קלינאי התקשורת ייתן המלצה זו בהתבסס, בין היתר, על שיקולים רבים כגון חומרת ירידת השמיעה שלכם, אופייה, התאמה לאורח חייכם, ניסיון קודם עם מכשירי שמיעה והמבנה האנטומי של האוזן שלכם. במהלך הפגישה ייקח קלינאי התקשורת דגימה של האוזן שלכם על-מנת להכין מהמידה שנוצרה את גוף מכשיר השמיעה או האוזניה המחוברת אליו (בהתאם לסוג המכשיר המומלץ).

בפגישה הבאה, קלינאי התקשורת ימסור לכם את מכשיר השמיעה ויבצע בו סדרת בדיקות, כיול וכוונון של התוכנה המצויה בו לשם התאמה מושלמת לנתונים שלכם. המכשיר יישאר ברשותכם לתקופת ניסיון של בין חודש לחודשיים (בהתאם לסוג המכשיר) כדי לוודא שהוא עונה על צורכיכם וציפיותיכם.

במקרה שבמהלך תקופת הניסיון אינכם שבעי רצון מסיבה כלשהי מהמכשיר שהותאם לכם, באודיופון יוחזר לכם מלוא כספכם מיד (בניכוי עלות האוזניה או גוף המכשיר).

באודיופון ניתנת תקופת אחריות ארוכה ללא תקדים למכשירי השמיעה, וכך אתם יכולים להבטיח לעצמכם שמיעה טובה יותר לצד שקט נפשי.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי