קשובים לך

מכשירי שמיעה למבוטחי כללית ומכבי

משפרים את השמיעה עם אודיופון בעלויות מסובסדות למבוטחי כללית ומכבי

תושבי חיפה והצפון לא צריכים להמתין בתור ולהתפשר על שירות מקצועי. מבוטחי קופת חולים כללית ומכבי זכאים להנות משירות מהיר ומקצועי לפתרונות שמיעה, מגוון מכשירים מתקדמים וצוות מומחים, שמתאים אישית את המכשיר המתקדם והטוב ביותר.

זה הרגע הנכון לפנות  למכון המורשה "אודיופון" ולצאת לדרך הבטוחה לשיקום ושיפור שמיעתי מוצלח, במחיר מסובסד של כללית ומכבי.

 

פתרונות שמיעה לתושבי חיפה והצפון

איך מאבחנים ירידה בשמיעה? איך בוחרים את מכשיר השמיעה המתאים? האם קיימים אביזרים נלווים שיעזרו לך? בשביל להבין את צרכיך צריך קודם כל להקשיב לך. הפנייה הראשונית המיידית שלך צריכה להיות לצוות מקצועי ומנוסה בתחום פתרונות השמיעה. אודיופון, הינה המובילה בחיפה והצפון בכל הנוגע לאבחון והתאמת פתרונות שמיעה. אנשי הצוות יקשיבו לצרכים שלך ויבנו תהליך ייחודי עבורך, להתאמת מכשירי השמיעה. תושבי חיפה והצפון בכל הגילאים זכאים להנות משירות ויחס אישי ומקצועי, ללא פשרות שמטרתו לספק את התוצאות הטובות ביותר בכל הנוגע לשיפור השמיעה שלך.

 
הסדר עם קופות החולים כללית ומכבי

קופות החולים "כללית" ו"מכבי" בוחרות בקפידה מכוני שמיעה פרטיים במחוזות השונים, אשר מורשים לבדיקה והתאמת מכשירי שמיעה, כחלק משירותיהן למבוטחים הזכאים לכך. כללית ומכבי בחרו במכון הפרטי והמיומן ביותר בחיפה והצפון כאחד מסניפיהן המורשים, לספק לך את הפתרונות המקצועיים והמתקדמים ביותר בתחום ומעתה אפשר להנות גם מהתאמה אישית, מגוון מכשירי שמיעה וגם מהשתתפות כללית ומכבי בעלויות.

 

התאמת מכשירי שמיעה מקצועית אישית

התאמת מכשירי שמיעה הוא תהליך אישי מאוד, המכוון עבור הצרכים הייחודיים שלך. תהליך שלא בוצע על ידי צוות מומחים מנוסה, עלול לגרום לחוסר נוחות ואף לתסכול. לכן, חשוב מאוד שכל שלבי הבדיקה, האבחון והתאמת המכשירים והאביזרים, יבוצעו על ידי צוות מיומן, מקצועי ומנוסה, שילווה אותך מרגע הקבלה ועד לשביעות רצונך המלא מהתוצאה. למקצועיות הצוות יש השפעה ניכרת על הצלחת שיפור השמיעה שלך.  

   

כל סוגי המכשירים המתקדמים

אודיופון הינה יבואנית של שתיים מהחברות המובילות בעולם בתחום מכשירי השמיעה, חברת GN ReSound וחברת Starkey ומציעה מכשירי שמיעה, הפועלים בטכנולוגיות המתקדמות בעולם. במכון השמיעה של "אודיופון" מתבצעת התאמה מקצועית של מכשירי השמיעה ואביזרים הנלווים להם לכל גיל, בדגמים שונים, המורכבים מאחורי האוזן או בתעלת האוזן.

 

רכשת מכשיר בסניף מורשה אבל לא מרוצה מהתוצאה?

מבוטחי הכללית ומכבי הזכאים להשתתפות בעלויות מכשירי השמיעה יכולים לפנות למכון שמיעה פרטי מורשה לתקופת ניסיון. אם לאחר הניסיון המטופל איננו שבע רצון מהמכשירים, הוא יכול להחזיר אותם לסניף המורשה שבו הם נרכשו ולנסות להתאים מכשירים חדשים בסניף מורשה אחר. 

 
שנות ניסיון בתחום מכשירי השמיעה

הניסיון של הצוות המטפל הוא שיקול משמעותי בטיפול בליקויי שמיעה, בשל הצורך בידע וניסיון בתהליכים קודמים ומתן מענה לקשת רחבה של קשיים הקיימים בקרב אחוז ניכר מהאוכלוסייה. לאודיופון, המכון הפרטי המוביל בחיפה והצפון יש כ-40 שנות ניסיון בהתאמת פתרונות שמיעה.
הניסיון המקצועי המשלב בין תהליך טיפולי ובין התאמת מכשירי שמיעה הוא אחד מהגורמים המשמעותיים להצלחת תהליכי השיקום והשיפור בשמיעה.

רוצים להתייעץ איתנו? התקשרו עכשיו: 04-866-73-37 או כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי