קשובים לך

מכון שמיעה: 3 שירותים עיקריים שתוכלו לקבל

אחד מכל עשרה ישראלים סובל ברמה כזו או אחרת מלקות שמיעה. ואכן, מדובר בבעיה נפוצה אשר מטרידה ופוגעת באופן ישיר באיכות החיים. אם גם אתם סובלים מלקות שמיעה או ירידה בשמיעה, תשמחו לדעת כי הטכנולוגיה בתחום התפתחה פלאים בשנים האחרונות. למעשה, הפתרונות הרבים בתחום השמיעה הפכו זה מכבר לנגישים עבור מטופלים מכל קצוות האוכלוסייה. זאת, הן בשל התחכום והן בשל הפשטות. מכון שמיעה הוא למעשה מרכז מקצועי אשר מאגד תחת קורת גג אחת את האבחון והפתרון לבעיות שמיעה מסוגים שונים.
 

1. בדיקת שמיעה מקצועית

ראשית, מכון שמיעה מבצע בדיקת שמיעה אשר תבחן האם אתם סובלים מלקות שמיעה ומהי חומרתה של הבעיה. בדיקת השמיעה מבוצעת על ידי קלינאי תקשורת מוסמכים, בעלי ניסיון והשכלה אקדמית בתחום. זאת, אגב שימוש במכשור המתקדם ביותר. קלינאי תקשורת במכון שמיעה עומדים לרשות לקוחותיהם בכל גיל ובכל בעיה.
 

2. התאמת מכשיר שמיעה אופטימאלי

ניתן לבצע בדיקת שמיעה לילדים ובני נוער, וכן לערוך בדיקות מקצועיות למבוגרים וקשישים. היתרון המרכזי של מכון שמיעה טמון בכך שלאחר הבדיקה, התוצאות מונפקות באופן מיידי וניתן להתחיל בתהליך של התאמת מכשירי שמיעה. בנוסף, מכון שמיעה עובד בשיתוף פעולה עם קלינאי תקשורת, רופאי אף-אוזן-גרון מומחים, יבואניות מובילות של מכשירי שמיעה מתקדמים ויועצי תקשורת. במידה שנמצא כי אתם זקוקים למכשיר שמיעה, שירותיו של מכון השמיעה כוללים גם את התאמת המכשיר האופטימלי וליווי מלא לכל אורך תקופת ההסתגלות.


3. מכשירי שמיעה ופתרונות בתקציבים שונים

כפי שצוין לעיל, הטכנולוגיה בתחום מכשירי השמיעה התפתחה משמעותית. כיום, ניתן לרכוש מכשירי שמיעה איכותיים ואפקטיביים במגוון סגנונות, רמות, גדלים ומטרות. כמו כן, מה שהיה בעבר נחלתם של בעלי ממון בלבד, זמין כעת לקהל הרחב. ראשית, מחיריהם של מכשירי שמיעה מסויימים, יכולים להתאים לכל כיס ולכל מטופל. שנית, מכוני שמיעה מקצועיים מקיימים הסדרים עם קופות החולים או מספקים הנחות משמעותיות למבוטחים. בנוסף, מכון שמיעה יכול לקיים גם הסדרים עם גופים נוספים אשר מספקים הטבות והנחות ברכישת מכשיר שמיעה. למשל, משרד הביטחון, משרד הבריאות, הקרן לרווחת ניצולי השואה בישראל ועוד.


ניסיון רב עם מגוון לקוחות

מכון שמיעה הוא מרכז מקצועי אשר מספק לכם מענה מקיף בנושאים כגון ירידת שמיעה/לקות שמיעה, מכשירי שמיעה, אטמי אוזניים וכדומה. השמיעה היא ללא ספק אחד החושים החשובים ביותר שלנו. אם אתם מרגישים שאתם סובלים מלקות שמיעה, אין צורך להמשיך ולהתמודד לבד עם הבעיה. בדיקת שמיעה קצרה, אשר איננה מכאיבה ו/או גורמת לאי נוחות, תוכל לשפוך אור על מצב השמיעה שלכם.

לעיתים, לאחר הבדיקה, תגלו כי ניתן לפתור את הבעיה אפילו ללא מכשיר שמיעה אלקטרוני. אם יוחלט כי אין מנוס מהתקנת מכשיר שמיעה, תוכלו למצוא במסגרת שירותי מכון מקצועי, מגוון רחב של מכשירים אשר יספקו לכם מענה יעיל ואפקטיבי. כמו כן, מכשירי השמיעה מותאמים גם לסוג המטופל ואופיו. דהיינו, מכשיר שמיעה לאדם מבוגר, אשר מבלה את מרבית יומו עם בני המשפחה ובסביבה רגועה, איננו זהה למכשיר שמיעה לילדים אשר מתרוצצים מהבית, לבית הספר, לחוג ולחברים. ואכן, צבירת ניסיון בזכות טיפול במגוון רחב של לקוחות היא אחד היתרונות המהותיים של מכון שמיעה.

מעוניינים להתייעץ איתנו? מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 04-866-73-37 או כתבו לנו ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

 

אולי יעניין אתכם גם:

שיקולים מומלצים ברכישת מכשירי שמיעה >>
שיקולים מומלצים ברכישת מכשירי שמיעה

 

 

<< לעמוד קודם
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי