קשובים לך

אטמי אוזניים

התאמה אישית לאוזן המשתמש

אנו באודיופון מייצרים אטמי אוזניים לפי מידה העשויים מחומר סיליקוני מיוחד ומותאמים בדיוק לאוזנו של המשתמש בהם - למבוגרים וילדים כאחד.

השימוש באטמי אוזניים מומלץ לאנשים בעלי נקב בעור התוף, לאחר ניתוח צינוריות ולמי שסובלים מדלקות אוזניים חוזרות, כדי למנוע חדירת מים לאוזן התיכונה. כמו כן, אטמים יעילים גם בהפחתת רעשים לצרכי שינה, במניעת נזקי רעש ועוד.

כיום, תודות להתפתחות הטכנולוגית בתחום, ניתן להתמודד עם חדירת מים לאוזן באמצעות אטמי אוזניים מותאמים אישית. מדובר באטמים קטנים, נוחים וחשוב מכל – יעילים ביותר.

עור התוף יכול להיפגע כתוצאה מחבלה, דלקות אוזניים ובאופן יזום ע"י ניתוח צינוריות. במקרים אלה, אטמי אוזניים מותאמים אוטמים באופן מלא את תעלת האוזן החיצונית ואת האפרכסת בכדי למנוע חדירת מים ובכך מאפשרים פעילות כגון, מקלחת, שחייה בבריכה ובים.

אטמי אוזניים יכולים להיות אטמים סטנדרטיים המגיעים בגדלים אחידים, אותם ניתן למצוא ברשתות הפארם השונות. עם זאת, בכדי להגיע לרמת אטימות מוחלטת המתאימה לצורת האוזן של המשתמש, מומלץ שלא לוותר על התאמת אטמים לפי מידה. אין תעלות שמיעה זהות, לא בין אנשים שונים ולא בין אותן אוזניים של אותו אדם.

אטמי אוזניים בהתאמה אישית

מידה לאוזן היא למעשה תבנית של תעלת האוזן החיצונית וחלק מהאפרכסת. מהתבנית שנוצרת מהמידה מכינים במעבדה את האטמים. האטמים הם אטמי סיליקון עמידים שיכולים להחזיק לאורך שנים. 

השוואה בין אטמי אוזניים בהתאמה אישית לסטנדרטיים

אטמים סטנדרטיים אטמים מותאמים אישית
לא מתאימים למבנה האוזן ועלולים ליפול מותאמים אישית למבנה האוזן ו"יושבים" בנוחות
אינם חוסמים רעשים בצורה אופטמילית חוסמים לפחות 30 דציבלים
בד"כ אינם ניתנים לשימוש רב פעמי ניתנים לניקוי ולשימוש חוזר
אינם עמידים למים עמידים למים ויעילים במניעת חדירת מים
עלולים להתפורר ולהתפרק בתוך האוזן עשויים מחומר רפואי עמיד


יצירת אטמי אוזניים מותאמים במקרה של הליך רפואי

מומלץ להגיע אלינו ליצירת אטמים בטרם ביצוע ההליך הרפואי, ועל ידי כך נחסך זמן בהכנתם. במידה ואתם עומדים בפני הליך רפואי באוזניים, מומלץ להזמין מבעוד מועד אטמי אוזניים בהתאמה אישית לתקופת ההתאוששות וההחלמה. במידה וכבר ביצעתם ניתוח כלשהו ואתם מעוניינים באטמים, וודאו עם רופא אף-אוזן-גרון כי האוזן כשירה ללקיחת מידה.

במקרה שמדובר באטמים עבור ילדים, יש לזכור כי אחת לתקופה יש לעשות אטמים חדשים בשל שינוי אנטומי של מבנה האוזן שקורה באופן וטבעי עם הגדילה.

מעוניינים באטמי אוזניים איכותיים בהתאמה אישית? רוצים להתייעץ? מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 04-866-73-37 או כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם.

<< לעמוד קודם
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי