קשובים לך

אטמי אוזניים

השימוש באטמי אוזניים מומלץ לאנשים בעלי נקב בעור התוף ולילדים עם כפתורים כדי למנוע חדירת מים לתוך האוזן התיכונה. חדירת מים יכולה להתרחש בשל נקבים או קרעים בעור התוף. נקבים אלה יכולים להיווצר כתוצאה מהליך רפואי, כגון ניתוח כפתורים, או כתוצאה מפגיעה פיזית.

חדירת המים אל האוזן עלולה לגרום לתופעות בלתי רצויות רבות, שהנפוצה שבהן היא דלקות באוזן. דלקות חוזרות ונשנות באוזן עלולות לגרום נזקים גם לשמיעה. 
אטמי אוזניים מפחיתים משמעותית את הסיכוי לחדירת מים ומאפשרים המשך פעילויות הכרוכות במים, כגון שחיה ומקלחת.
אנחנו באודיופון מייצרים אטמי אוזניים לפי מידה המיוצרים מחומר סיליקוני מיוחד ומותאמים בדיוק לאוזנו של המשתמש בהם.

מומלץ להגיע אלינו לעשיית אטמים בטרם ביצוע ההליך הרפואי, ועל-ידי כך נחסך זמן בהכנתם. אם כבר ביצעתם ניתוח כלשהו ואתם מעוניינים באטמים, וודאו עם רופא אף-אוזן-גרון כי האוזן כשירה לעשיית אטמים (אינה מודלקת וכיוצא בזאת).
במקרה שמדובר באטמי אוזניים עבור ילדים, יש לזכור כי אחת לתקופה יש לעשות אטמים חדשים בשל גדילה טבעית של תעלת האוזן.

חדירת מים לאוזן היא תופעה אשר יכולה לגרום לבעיות רפואיות ואי נוחות. למשל, נזקים בשמיעה כתוצאה מהתפתחות דלקות אוזניים חוזרות ונשנות. אי לכך, אם אתם סובלים מחדירת מים לאוזניים, חשוב לטפל בכך באופן מיידי. כמו כן, במידה שאתם עומדים בפני הליך רפואי באוזניים, מומלץ להזמין מבעוד מועד אטמי אוזניים בהתאמה אישית לתקופת ההתאוששות וההחלמה.

כיום, תודות להתפתחות הטכנולוגית בתחום, ניתן להתמודד עם חדירת מים לאוזן באמצעות אטמי אוזניים מתקדמים, קטנים, נוחים וחשוב מכל – יעילים ביותר. אטמים אלה נועדו לסייע לאנשים אשר סובלים מקרע או נקב בעור התוף. שלמות עור התוף נפגעת בדרך כלל בגין הליך רפואי (למשל – ניתוח כפתורים), חבלה או דלקת אוזניים. במקרים אלה, האטמים מונעים חדירת מים בסיטואציות כגון מקלחת, בריכה, גשם שוטף וכדומה.

 

למעשה, אטמים מסייעים לשמור על אוזן יבשה ומונעים חדירה של מים לתעלת השמע. יודגש כי חדירת מים לאוזן יכולה לאפיין הן מבוגרים והן ילדים ובני נוער. אטמי אוזניים יכולים להיות אטמים סטנדרטיים המגיעים בגדלים אחידים. עם זאת, בכדי להגיע לרמת אטימות מוחלטת, מומלץ שלא לוותר על התאמת אטמים לפי מידה.

אטמי אוזניים בהתאמה אישית הם אטמי סיליקון אפקטיביים אשר מותאמים באופן ספציפי לאוזן המדוברת. אי לכך, יעילותם גבוהה במיוחד והם מונעים באופן משביע רצון כמעט כל חדירת מים בלתי רצויה.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי