קשובים לך

מכשירי שמיעה לילדים ולנוער

אודיופון Young - מומחים לירידות שמיעה בילדים ונוער

 

לקות שמיעה בגיל הצעיר היא אתגר. השהות הארוכה בסביבה שמיעתית רועשת ומשתנה בגן, בין כותלי בית הספר, בבית, בגני השעשועים וכו',  וההתמודדות הרגשית הנובעת מבעיית השמיעה, מחייבות מומחיות והקשבה אמיתית.

אודיופון, אשר צברה נסיון רב בטיפול בבעיות שמיעה בקרב ילדים ונוער, תאבחן את הבעיה ותמליץ על הפתרון המתאים ביותר עבור ילדכם, תוך ליווי והכוונה אישית של אודיולוג מומחה.

אנו באודיופון מאמינים, ששמיעה טובה בקרב ילדים ונוער מתחילה בהקשבה אמיתית. לכן, אנו מזמינים אתכם ואת ילדכם לפגישה אישית, בה נאבחן את מאפייני הבעיה ונמליץ על הפתרון המתאים ביותר לצרכי ילדכם.

בדיקת שמיעה לתינוקות - למה זה חשוב?

גילוי מוקדם של לקות שמיעה בקרב תינוקות ופעוטות היא המפתח להתפתחות תקינה של ההבנה, השפה ויחסי החיברות.

למרבה המזל, כיום בדיקת שמיעה לתינוקות בני יומם היא הליך שקבוע בחוק ובדיקה זו מתבצעת בכל בית חולים לאחר הלידה (נקראת בדיקת סינון שמיעה). הודות לבדיקה זו, ניתן לאתר לקות שמיעה כבר בשבועות הראשונים לחייו של התינוק ולהתחיל בתהליך טיפול באופן מיידי. 

הטיפול בתינוק או בפעוט מצריך מומחיות רבה והתמצאות, לכן לא כל מכוני השמיעה יודעים איך לטפל בתינוק או בפעוט בעל לקות שמיעה. באודיופון מטפלים בתינוקות, בפעוטות ובילדים הזקוקים להתאמת מכשירי שמיעה. להרחבה אודות בדיקת שמיעה לתינוקות >>

כיצד יודעים אם הילד זקוק לבדיקת שמיעה?

כמו בקרב מבוגרים, ירידה בשמיעה יכולה לקרות גם בקרב ילדים ובני נוער, והיא בדרך כלל מתגלה בגיל בית הספר, בבדיקות סינון שמיעה שנעשות דרך בתי הספר. הסביבה השמיעתית הרועשת פוגעת ביכולתו של הילד להתרכז ולהבין את הנאמר, ויכולה ליצור אצלו מצוקה רגשית ותסכול, שבאה לידי ביטוי גם בציונים נמוכים או בקושי "לעמוד בקצב".

על ידי התאמת מכשיר שמיעה, ניתן למנוע או להפחית קשיים בלימודים ובחברה ולשפר את איכות חייו של הילד או הנער.

אם אתם חוששים שילדכם סובל מירידה בשמיעה, פנו לאודיופון לביצוע בדיקת שמיעה ללא כל התחייבות. לאחר הבדיקה, האודיולוגים שלנו ישמחו לספק ייעוץ, לכוון, לתמוך ולהתאים טיפול. ככלות הכל, שמיעה טובה מתחילה בהקשבה. 

צרו איתנו קשר בטלפון >> 04-866-73-37 או כתבו לנו ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

לקות שמיעה בקרב ילדים ונוער

<< לעמוד קודם
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי