קשובים לך

מכשירי שמיעה לילדים ולנוער

אודיופון Young - מומחים למגבלות שמיעה בילדים ונוער

 

מגבלות שמיעה בגיל הצעיר הן אתגר לכל אודיולוג. השהות הארוכה בסביבה שמיעתית רועשת ומשתנה בין כותלי בית הספר וההתמודדות הרגשית הנובעת מבעיית השמיעה, מחייבות מומחיות והקשבה אמיתית.

רשת אודיופון, אשר צברה נסיון רב בטיפול בבעיות שמיעה בקרב ילדים ונוער, תאבחן את הבעיה, תמליץ על הפתרון המתאים ביותר ותצייד את ילדכם בכלים יעילים להתמודדות חברתית, תוך ליווי והכוונה אישית של אודיולוג מומחה.

באודיופון מאמינים ששמיעה טובה בקרב ילדים ונוער, מתחילה בהקשבה אמיתית. לכן אנו מזמינים אתכם ואת ילדכם לפגישה אישית, בה נאבחן את מאפייני הבעיה ונמליץ על הפתרון המתאים ביותר לצרכי ילדכם.

בדיקת שמיעה לתינוקות - למה זה חשוב?

גילוי מוקדם של לקות שמיעה בקרב תינוקות ופעוטות היא המפתח להתפתחות תקינה של ההבנה, השפה ויחסי החיברות. למרבה המזל, כיום בדיקת שמיעה לתינוקות בני יומם היא הליך שקבוע בחוק ובדיקה זו מתבצעת בכל בית חולים לאחר הלידה. הודות לבדיקה זו ניתן לאתר לקות שמיעה כבר בשבועות הראשונים לחייו של התינוק ולהתחיל בתהליך טיפול באופן מיידי. 
הטיפול בתינוק או בפעוט מצריך מומחיות רבה והתמצאות, לכן לא כל מכוני השמיעה יודעים איך לטפל בתינוק או בפעוט בעל לקות שמיעה. בכל סניפי רשת אודיופון מקבלים תינוקות, פעוטות וילדים הזקוקים להתאמת מכשירי שמיעה, והאודיולוגים שלנו ישמחו ללוות אתכם, לייעץ וגם להרגיע דרך תקופת הגילוי, הטיפול וההתאמה. להרחבה אודות בדיקת שמיעה לתינוקות >>

כיצד יודעים אם הילד זקוק לבדיקת שמיעה?

כמו במבוגרים, ירידה בשמיעה יכולה לקרות גם בילדים ובבני נוער, והיא בדרך כלל מתגלה בגיל בית הספר, עת הילד נדרש למלא אחר משימות ולהיבחן. הסביבה השמיעתית הרועשת פוגעת ביכולתו של הילד להתרכז ולהבין את הנאמר, ויכולה ליצור אצלו מצוקה רגשית ותסכול, שבאה לידי ביטוי גם בציונים נמוכים או קושי "לעמוד בקצב". למעשה, 37% מהילדים בעלי לקות שמיעה קלה נכשלים במקצוע אחד לפחות בלימודיהם.

ישנה אסכולה מקצועית נוספת הצוברת פופולאריות, שגורסת שחלק מבעיות הקשב והריכוז נובעות גם מירידה בשמיעה. על ידי התאמת מכשירי שמיעה ניתן למנוע כליל קשיים בלימודים ובחברה ולשפר את איכות חייו של הילד או הנער.

אם אתם חוששים שילדיכם סובל מירידה בשמיעה, פנו לאחד מסניפי אודיופון לביצוע בדיקת שמיעה ללא כל התחייבות. לאחר הבדיקה, האודיולוגים שלנו ישמחו לספק ייעוץ, לכוון, לתמוך ולהתאים טיפול. ככלות הכל, שמיעה טובה מתחילה בהקשבה.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי