קשובים לך

התאמת מכשירי שמיעה בחיפה

למה חשוב להתאים באופן אישי לכל לקוח את מכשיר השמיעה שלו? 

כאשר אנו קונים זוג מכנסיים נרצה באופן טבעי לקנות זוג מכנסיים שמתאים לנו באופן אישי. גם כאשר אנחנו מחליטים לקנות מכשיר שמיעה אנו צריכים לבחור לקנות מכשיר שמותאם באופן אישי לצרכים ולמאפיינים שלנו. יש להתאים את מכשיר השמיעה ל:

- אחוז השמיעה שיש לנו בכל אוזן
- למבנה האוזן שלנו
- למטרת השימוש שלנו בו (צפייה בטלוויזיה או דיבור עם אנשים)

כאשר אנו בוחרים לקנות מכשיר שמיעה מותאם אישית אנו יכולים ליהנות מיכולת שמיעה משופרת וטובה יותר. התאמה זו יכולה לשפר את אופן השימוש שלנו במכשיר ולהפוך את התועלת שאנחנו מפיקים ממנו לאפקטיבית יותר.


התאמת מכשירי שמיעה בחיפה לצרכי הלקוח ולמאפייניו הייחודיים

חשוב מאוד להתאים באופן אישי לכל לקוח את מכשיר השמיעה שלו כי לכל אדם יש יכולות שמיעה שונות. בדיוק כמו שאנשים שהשמיעה שלהם טובה שומעים ברמות שונות כך גם אנשים שלא שומעים טוב שומעים לא טוב ברמות ובאופנים שונים. מכשיר שמיעה הוא מכשיר עזר רפואי לגוף. זה נכון שהגוף והאוזניים של כולנו דומים כי כולנו בני אדם, אבל לכל אחד מאתנו יש מאפיינים גופניים ואוזניים ייחודיות. איכות השמיעה באוזניים שלנו יכולה להיות מושפעת כתוצאה מגנטיקה, סביבת עבודה, סביבת מגורים, מחלות, גיל או פציעות שיש לנו. כאשר אנו רוצים להתחיל להשתמש במכשיר שמיעה עלינו להשתמש במכשיר אמין שמותאם במיוחד למאפיינים הייחודיים של האוזניים והשמיעה שלנו. התאמה אישית זו תהפוך את השימוש שלנו במכשיר לחוויה חיובית ונעימה יותר שגם תועיל לנו לשמוע יותר טוב באופן משמעותי.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי