קשובים לך

מכון שמיעה בהסדר עם כללית ומכבי

התאמה מקצועית ואישית דרכנו - השתתפות כספית דרך כללית ומכבי!

מכשירי השמיעה שזמינים כיום בשוק מציעים למטופלים מגוון רחב של פתרונות. המכשירים מתקדמים יותר, קטנים יותר, איכותיים יותר ומקפלים בחובם פונקציות מתוחכמות לרוב.  מכוני שמיעה שפועלים באופן פרטי ויש להם הסדר עם קופות חולים, הם השילוב המנצח בין הידע והמומחיות של המכון הפרטי, לבין ההשתתפות הכספית שמעניקה הקופה למבוטחיה, כך שאפשר להנות מכל העולמות ולקבל את התוצאה הטובה ביותר. 

 
השתתפות "כללית" ו"מכבי" בהוצאות

משרד הבריאות מסייע ללקויי שמיעה והכניס לסל הבריאות את הזכאות למכשירי שמיעה. בנוסף לסיוע זה, קופות החולים "כללית" ו "מכבי" משתתפות בעלויות הכספיות של מבוטחיהן הזכאים לכך. חשוב לציין, כי הקופות פעלו גם להתייעלות והתמקצעות בתחום. בכדי להעמיד לרשות מבוטחיהן מכשירי שמיעה מכל הסוגים והטכנולוגיות, בתהליך מהיר ושירות אישי, הן מאשרות מכוני שמיעה פרטיים מורשים, שדרכם ניתן לבצע את הבדיקה והרכישה המתאימה ביותר למטופל.

 
תהליך התאמת מכשיר שמיעה

התאמת מכשיר השמיעה אינה פעולה פשוטה אלא תהליך מורכב, שכולל מספר שלבים ומשתנה ממטופל למטופל. אדם בעל מכשיר שמיעה שאינו מתאים לצרכיו השמיעתיים, עלול לחוש חוסר נוחות, תסכול וחוסר שביעות רצון. לעתים, המטופל מרגיש זאת מיד עם התאמת המכשיר וברוב המקרים התלונות מגיעות לאחר זמן מה. על מנת למקסם את התוצאות ולא לפגוע בהשתתפות הכספית, קופות החולים כללית ומכבי מפרסמות מכוני שמיעה פרטיים מורשים, שדרכם ניתן לבצע את התאמת מכשיר השמיעה. כל העוסקים בתחום מבינים כיום, כי לצוות המטפל ולרגישות לצרכי המטופל, יש השפעה מכרעת על יעילות מכשיר השמיעה. על כן, ההסדר בין מכון השמיעה הפרטי והמיומן לבין קופות החולים, משרת נאמנה את המטופל ומעלה את אפקטיביות התוצאה, במחיר מוזל.

מכשירי שמיעה לכל לקות שמיעה

ביצוע התאמת מכשיר שמיעה במכון שמיעה פרטי מורשה על יד כללית ומכבי, מאפשר למבוטחיהן להנות מהשתתפות כספית של קופות החולים, בנוסף להשתתפות משרד הבריאות וגם להנות ממגוון טכנולוגיות מתקדמות ואיכותיות, העומדות לרשותם במכון הפרטי. מכון שמיעה פרטי איננו מחויב לסָפק כזה או אחר והוא יכול להתאים למטופל את מכשיר השמיעה המתאים ביותר, בזכות היצע רחב של מכשירים. התאמת מכשיר שמיעה בתהליך מקצועי ועל פי מתודיקה מסודרת, היא הדרך הטובה לשקם את הצלילים השונים הפגועים אצל המטופל. היצע מכשירי השמיעה שניתן לרכוש במכון שמיעה פרטי מתכתב עם לקויות שמיעה שונות ועם מטופלים בעלי צרכים אישיים שונים. הנתיב היחיד שמאפשר שיקום שמיעתי מוצלח הוא שילוב בין תהליך מקצועי ומקיף של התאמה יחד עם היצע רחב של מכשירי שמיעה מתקדמים ואיכותיים מכל הסוגים.

נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי