קשובים לך

מכשירי שמיעה למבוטחי כללית, מכבי וקופות נוספות

משפרים את השמיעה עם אודיופון במחירים מיוחדים למבוטחי כללית, מכבי וקופות נוספות

תושבי חיפה והצפון לא צריכים להמתין בתור ולהתפשר על שירות מקצועי. מבוטחי קופות החולים כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית נהנים משירות מהיר ומקצועי לפתרונות שמיעה, מגוון מכשירים מתקדמים וצוות מומחים, שמתאים אישית את המכשיר המתקדם והטוב ביותר.

זה הרגע הנכון לפנות למכון המורשה "אודיופון" ולצאת לדרך הבטוחה לשיקום ושיפור שמיעתי מוצלח, במחירים מיוחדים למבוטחי קופות החולים. מוזמנים ליצור איתנו קשר >>

 

פתרונות שמיעה לתושבי חיפה והצפון

איך מאבחנים ירידה בשמיעה? איך בוחרים את מכשיר השמיעה המתאים? האם קיימים אביזרים נלווים שיעזרו לך? בשביל להבין את צרכיך צריך קודם כל להקשיב לך. הפנייה הראשונית המיידית שלך צריכה להיות לצוות מקצועי ומנוסה בתחום פתרונות השמיעה. אודיופון, הינה המובילה בחיפה והצפון בכל הנוגע לאבחון והתאמת פתרונות שמיעה. אנשי הצוות יקשיבו לצרכים שלך ויבנו תהליך ייחודי עבורך, להתאמת מכשירי השמיעה. תושבי חיפה והצפון בכל הגילאים זכאים ליהנות משירות ויחס אישי ומקצועי, ללא פשרות שמטרתו לספק את התוצאות הטובות ביותר בכל הנוגע לשיפור השמיעה שלך.

 
מחירים אטרקטיביים למבוטחי קופת חולים כללית, מכבי וקופות נוספות

מבוטחי קופות החולים כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית, נהנים באודיופון מהנחות מיוחדות ומשירות מהיר, אדיב ומקצועי הכולל -  בדיקת שמיעה והתאמה אישית של מגוון מכשירי שמיעה מהמתקדמים בעולם.

התאמת מכשירי שמיעה מקצועית אישית

התאמת מכשירי שמיעה הוא תהליך אישי מאוד, המכוון עבור הצרכים הייחודיים שלך. תהליך שלא בוצע על ידי צוות מומחים מנוסה, עלול לגרום לחוסר נוחות ואף לתסכול. לכן, חשוב מאוד שכל שלבי הבדיקה, האבחון והתאמת המכשירים והאביזרים, יבוצעו על ידי צוות מיומן, מקצועי ומנוסה, שילווה אותך מרגע הקבלה ועד לשביעות רצונך המלאה מהתוצאה. למקצועיות הצוות יש השפעה ניכרת על הצלחת שיפור השמיעה שלך.  

   

כל סוגי המכשירים המתקדמים

אודיופון הינה ספקית של שתיים מהחברות המובילות בעולם בתחום מכשירי השמיעה, חברת GN ReSound וחברת Starkey ומציעה מכשירי שמיעה, הפועלים בטכנולוגיות המתקדמות בעולם. במכון השמיעה של "אודיופון" מתבצעת התאמה מקצועית של מכשירי השמיעה ואביזרים הנלווים להם לכל גיל, בדגמים שונים, המורכבים מאחורי האוזן או בתעלת האוזן.

 

למעלה מ- 40 שנות ניסיון בתחום מכשירי השמיעה

הניסיון של הצוות המטפל הוא שיקול משמעותי בטיפול בליקויי שמיעה, בשל הצורך בידע וניסיון בתהליכים קודמים ומתן מענה לקשת רחבה של קשיים הקיימים בקרב אחוז ניכר מהאוכלוסייה. לאודיופון, המכון הפרטי המוביל בחיפה והצפון יש באמתחתו למעלה מ- 40 שנות ניסיון בהתאמת פתרונות שמיעה.
הניסיון המקצועי המשלב בין תהליך טיפולי ובין התאמת מכשירי שמיעה הוא אחד מהגורמים המשמעותיים להצלחת תהליכי השיקום והשיפור בשמיעה.

רוצים להתייעץ איתנו? התקשרו עכשיו: 04-866-73-37 או כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם.

<< לעמוד קודם
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי