קשובים לך

מכשיר לייבוש וחיטוי מכשירי שמיעה - PerfectDry Lux

ייבוש וחיטוי מכשירי שמיעה בעזרת PerfectDry Lux

מכשיר שמיעה הוא מכשיר עדין, רגיש ויקר. כך גם האוזניים שלכם.

את אוזניכם אתם יכולים לנקות ולייבש בדרכים המקובלות, בזהירות ובעדינות. אך כיצד ניתן לוודא שמכשיר השמיעה שלכם יבש ומחוטא מחיידקים? רטיבות מתפתחת במכשירי שמיעה בקלות רבה, אפילו כשאתם מזיעים קלות, וכמובן כאשר יורד גשם או כשמכשיר השמיעה נחשף ללחות באוויר או בסביבתו. לשם כך, פותח מכשיר ה-PerfectDry Lux. הוא קל ופשוט ביותר לשימוש – באמצעות כפתור הפעלה אחד תוכלו להבטיח שמכשיר השמיעה סטרילי לחלוטין ויבש.

כיצד? הכניסו למכשיר ה- PerfectDry Lux את מכשיר השמיעה שלכם, לחצו על הכפתור וה- PerfectDry Lux יחל לפעול. הוא משתמש במערכת UV-C ב-360° כדי לחסל מכל הכיוונים את כל החיידקים העלולים להימצא על גבי מכשיר השמיעה שלכם. קרני UV-C מחסלות עד כ-99% מהווירוסים והבקטריות. בנוסף למנורת ה-UV יופעל גם מאוורר קטן בתוך המכשיר הנושב אוויר (בדומה למפזר חום) ומייבש כל טיפת לחות שעליה עלולים להתפתח החיידקים.


יתרונות ה- PerfectDry Lux

מכשיר ה-PerfectDry Lux הינו קופסה מעוצבת המותאמת ארגונומית לשימוש קל ונוח. הוא קל לנשיאה, ומאפשר אחסון בטוח של מכשירי השמיעה בזמן שינה, נסיעה ובכל זמן בו אינכם משתמשים בהם. אין צורך בהתקנה מסובכת, אלא אך ורק בחיבור לחשמל באמצעות כבל USB רגיל. המכשיר חסכוני בצריכת החשמל שלו וקומפקטי במימדיו, בערך בגודל כף יד ממוצעת, כך שניתן להכניסו לכל כיס או תיק. בשעת פעולתו הוא מגיע לחום פנימי של כ-45° אך נותר צונן למגע מבחוץ. המכשיר מבצע את פעולת החיטוי והייבוש בתוך כ-30 דקות בלבד, בניגוד למכשירים אחרים או דגמים ישנים של מכשירים מסוג זה, והמאוורר פועל חרישית במשך כעשר דקות בלבד מתוכן.

המכשיר עמיד וישרת אתכם לאורך זמן רב ללא צורך בתחזוקה מיוחדת.

צריכים מידע נוסף ורוצים להתייעץ עם צוות המומחים של אודיופון? צרו איתנו קשר בטלפון >> 04-866-73-37 או כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם.

<< לעמוד קודם
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי