קשובים לך

מכשיר שמיעה ReSound - dot² 20

מכשירי שמיעה המצוידים במנגנונים איכותיים לנטרול רעשים, מניעת פידבק והעברה צלולה של הקולות המוגבר.
מכשיר שמיעה זעיר ביותר: אורכו 21.3 מ"מ והוא שוקל רק 1.4 גרם!

בין שלל התכונות הייחודיות של המכשירים:

  • 17 Bands Warp Sound Processing טכנולוגיה ייחודית המהווה חלק מחבילת Sound by ReSoundTM. טכנולוגיה זו מעבירה שחזור מדויק, מתקדם ומהיר ביותר של הצליל הנקלט על-ידי המכשיר, ומאפשרת למשתמש ליהנות מצליל חד, ברור ואיכותי.
  • Windrush ManagerTM, EcoStopTM, Impulse Noise Smoother מנגנונים חזקים לנטרול רעשי רוח, טיפול בהדהוד ובקולות חזקים פתאומיים, מבטיחים שמיעה נוחה וחלקה גם בנוכחות צלילים מהסוגים האלה.
  • Dual Stabilizer DFSII דור חמישי למערכת היעילה ביותר לנטרול צפצופים (פידבק). המערכת פועלת במהירות עצומה לגילוי התופעה טרם הפיכתה לכזו שניתן לשמוע. בדגמי מכשירי שמיעה בעלי שני מיקרופונים, המערכת עובדת בנפרד על כל מיקרופון, וכך מאפשרת הגברה מירבית גם במצבים אקוסטיים קשים.
  • Adaptive Directionality מערכת חזקה להנחתת צלילים המגיעים מכיוונים המפריעים למשתמש (בעיקר קולות המגיעים מהצדדים ומאחור).
  • מיקום הרמקול מחוץ למכשיר ובקרבה יחסית לעור התוף מסייע להעברה טובה של הצלילים המוגברים עם אובדן מועט של האנרגיה ואיכות טובה.
  • NoiseTrackerII דור שני למערכת המוצלחת לנטרול רעשים. מכשירי השמיעה מסוגלים להנחית במהירות וביעילות סוגי רעשים מטרידים, ובכלל זה רעשי רוח והדהוד. מכשירי השמיעה מטפלים גם באופן אפקטיבי במלמול רקע מטריד, כמו במסעדה או במקומות ציבוריים הומי אדם.
<< לעמוד קודם
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי