קשובים לך

סדרת מכשירי Starkey - Muse

מכשירי השמיעה של חברת Starkey האמריקאית מאופיינים במגוון טכנולוגיות ובדגמים המתאימים למגוון רחב של ירידות שמיעה. חברת Starkey נודעה בתחום לא רק בשל איכות השירות שהיא מציעה למשתמשי מכשירי השמיעה שלה, אלא גם בשל פיתוח טכנולוגיות מתקדמות ביותר בתחום האקוסטיקה והשמיעה, ומכשירים תוך-אוזניים באיכות גבוהה ביחס לחברות אחרות. מרכז הפיתוח האמריקאי שלה מורכב מאנשי מקצוע, שכל מטרתם היא לשפר את הדרך בה אנחנו שומעים את העולם.

 

הכירו את סדרת Muse של Starkey

סדרת Muse מכילה מספר דגמים, כשהדגמים הבולטים בה הם ה- Muse 1600 ודגמי הפרימיום Muse 2000 וה-Muse 2400. טכנולוגיית הכיווניות הקיימת בדגמים האלחוטיים הללו, בשילוב עם יכולת הפחתת הרעשים והגברת הדיבור על רקע רעש מקלה את הבנת הדיבור גם במצבי שמיעה קשים ומאתגרים. יכולת הלמידה של מכשירי השמיעה את הסביבות השמיעתיות בהן נמצא המשתמש במהלך היום מאפשרת לו להתרגל למכשירי השמיעה במהירות.

 

תכונותיו הבולטות של דגם Muse 1600

מכשירי שמיעה איכותיים אשר מתאימים לשגרת היומיום של המשתמש. הם מספקים חוויית שמיעה איכותית, תוך התחשבות בסיטואציות שונות ובמצבים המשתנים. ניתן למשל להתאים את מכשיר השמיעה גם להאזנה איכותית למוזיקה ולהצגה. המכשירים מעוצבים בצורה ארגונומית ונוחה, על מנת לספק לאדם המרכיב אותם חוויית שימוש טובה וקלה. מכשירי השמיעה האלחוטיים מאפשרים חיבור באמצעות מגוון אביזרי עזר משוכללים ונוחים לתפעול (כמו מיקרופון אישי, אביזר לקישוריות בין מכשירי השמיעה לבין הטלפון הסלולארי ומגבר לטלוויזיה). הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, אותן משלבת Starkey במכשירי השמיעה שלה (כמו הפחתת רעשים, זיהוי אקוסטי, כיווניות, נטרול הפיד-בק וציפוי הגנה מיוחד) נוכחות גם כאן.

 

התכונות הבולטות של דגמי Muse 2000 ו- Muse 2400

הדגמים המתקדמים יותר בסדרת Muse מאופיינים באיכות הצליל שלהם וביכולות שלהם להתמודד עם מגוון רחב מאוד של צלילים. לא בכדי נחשבים שני הדגמים הללו לדגמים המיועדים עבור חובבי מוזיקה, נגנים ומוזיקאים, שאיכות הצליל אותו הם שומעים חשובה מאוד עבורם. כמו כן, בדגמים אלה, טכנולוגיית ה- Ear-to-Ear משופרת ביחס לדגם הבסיסי, כמו גם תכונות ה- Environment Manager וה-Noise Control.

 

מה עוד חשוב לדעת על סדרת Muse של Starkey?

השוני העיקרי בין הדגמים הבולטים בסדרת Muse הוא ההתאמה הספציפית שלהם לסביבות השונות אותן מזמנים לנו חיינו.

כל שלושת הדגמים מתאימים לסביבות השמיעתיות העיקריות בהן נמצאים במהלך היומיום - בית, שיחה, מסעדה ופגישה. דגם Muse 2000 מתאים בנוסף גם לסביבות שמיעתיות קשות יותר, כמו סביבת הקניות (קניונים, חנויות ומרכזי קניות), הסביבה החיצונית (חיק הטבע, למשל), מקומות עבודה (משרדים ועסקים) ונסיעה במכונית, ואילו דגם Muse 2400, מתאים בנוסף לסביבות השמיעתיות של שני הדגמים האחרים, גם למקומות רועשים והומי אדם ולשמיעה איכותית יותר של מוזיקה (אם באופן פרטני ואם בקונצרט).

יכולתה של סדרת Muse לענות על הצרכים המשתנים ויכולות השמיעה הנדרשות בסיטואציות השונות, היא בין השאר, אחד המאפיינים הבולטים ביותר של חברת Starkey, לאורך כל שנות פעילותה הרבות.

רוצים לשמוע עוד על המכשירים החכמים? צוות המומחים של אודיופון ישמח לעמוד לרשותכם. צרו איתנו קשר בטלפון >> 04-866-73-37 או כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם.


חזרה לקטלוג מכשירי השמיעה של אודיופון >><< לעמוד קודם
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי