קשובים לך

מכשירי שמיעה Metrix

מכשיר הדגל של GN ReSound, מעצמת מכשירי השמיעה מדנמרק, הפך לאחד מהמכשירים הפופולריים בישראל בקטגוריית מכשירי הקצה העליון. למכשירי מטריקס 17 ערוצים ושלל תכונות המספקות חווית האזנה שלא הכרתם בעבר:

  • Directionality הינה מערכת מתוחכמת למיקוד מכשיר השמיעה בדובר אשר נמצא לפני המשתמש. המערכת מאפשרת הפחתה משמעותית של הסביבה ועל-ידי כך מגבירה את אותות הדיבור ומחלישה את אותות הרעש באופן משמעותי. המערכת לוקחת בחשבון את מבנה גוף האדם והחזרי הקול הנגרמים כתוצאה ממבנה זה, ואשר עלולים לשבש את הבנת הנאמר. תכונה זו נמצאת בכל הדגמים למעט בדגמי ה-CIC.
  • SoftSwitching המאפשרת מעבר בין סביבות אקוסטיות שקטות ורועשות ללא צורך בתפעול המכשיר. מכשיר השמיעה מזהה באופן אוטומטי את הסביבה האקוסטית בה נמצא המשתמש, ומתאים את עצמו באופן שקוף ובלתי מורגש לתנאי הסביבה החדשה.
  • NoiseTracker הינו מנגנון מהפכני לנטרול רעשים. המכשיר מנטר את הסביבה באופן רציף וכאשר הוא מזהה רעש הוא פועל באופן מהיר להנמכתו. זהו המנגנון היעיל ביותר הקיים כיום במכשירי שמיעה לטיפול במלמול רקע מטריד, כמו במסעדה או במקומות ציבוריים הומי אדם.
  • EchoStop הינה מערכת ייחודית להפחתת השפעת תופעת ההדהוד הפוגעת ביכולת לשמוע היטב דיבור בסביבה בה קיימים החזרי קול רבים.
  • WindrushManager הפועלת באופן עוצמתי להפחתת רעשי רוח על המיקרופונים של מכשיר השמיעה.
  • מנגנון כפול לנטרול פידבק (היזון חוזר) Digital Feedback Suppression המהווה מזה שנים את הסמן הימני בתעשיית מכשירי השמיעה. במטריקס מותקן הדור הרביעי של מנגנון זה לשמיעה חלקה ללא שריקות וצפצופים, המאפשרת שימוש במכשירים פתוחים.
  • באמצעות טכנולוגית OnBoard Analyzer מכשיר השמיעה מאחסן בזמן אמיתי מספר רב של נתונים אודות השימוש במכשיר השמיעה והסביבות האקוסטיות השונות בה נמצא המשתמש. מידע זה חשוב לקלינאי התקשורת עבור ניתוח באמצעות המחשב, וכך ניתן להגיע להתאמה מדויקת וטובה יותר בהתאם לצורכי המשתמש.
  • טכנולוגיה ייחודית לעיבוד אותות דיגיטלי, Warp Signal Processing, אשר עושה שימוש ב-17 ערוצים נפרדים להתאמה לאופן עיבוד האותות של האוזן האנושית.
<< לעמוד קודם
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי