קשובים לך

מכשיר השמיעה הקטן בעולם

מכשיר שמיעה זעיר ביותר: אורכו 21.3 מ"מ והוא שוקל רק 1.4 גרם! מצויד במיטב הטכנולוגיה הקיימת כיום, המאפשרת שמיעה ברורה ונקייה. כל הכיוונים במכשירים נעשים באופן אוטומטי לגמרי, במהירות עצומה, ומבלי שהמשתמש ירגיש בשינויים אלה. 

בין שלל התכונות הייחודיות של המכשירים:

  • מיקום הרמקול מחוץ למכשיר ובקרבה יחסית לעור התוף מסייע להעברה טובה של הצלילים המוגברים עם אובדן מועט של האנרגיה ואיכות טובה.
  • Environmental OptimizerTM מערכת ייחודית היכולה לזהות שמונה סביבות אקוסטיות שונות בדיוק מרבי. מייד עם זיהוי הסביבה האקוסטית בה נמצא המשתמש, המערכת מורה למכשירי השמיעה לכוון עצמם בהתאם לצרכים של המשתמש באותה סביבה. כיוון זה נעשה באופן אוטומטי ללא צורך בהתערבות של המשתמש, תוך מעבר חלק והדרגתי. מערכת זו מקנה נוחות שמיעתית למשתמש גם בסיטואציות קשות או כאשר הוא מקשיב לדיבור חלש.
  • 17 Bands Warp Sound Processing טכנולוגיה ייחודית המהווה חלק מחבילת Sound by ReSoundTM. טכנולוגיה זו מעבירה שחזור מדויק, מתקדם ומהיר ביותר של הצליל הנקלט על-ידי המכשיר, ומאפשרת למשתמש ליהנות מצליל חד, ברור ואיכותי.
  • Windrush ManagerTM, EcoStopTM, Impulse Noise Smoother מנגנונים חזקים לנטרול רעשי רוח, טיפול בהדהוד ובקולות חזקים פתאומיים, מבטיחים שמיעה נוחה וחלקה גם בנוכחות צלילים מהסוגים האלה.
  • Dual Stabilizer DFSII דור חמישי למערכת היעילה ביותר לנטרול צפצופים (פידבק). המערכת פועלת במהירות עצומה לגילוי התופעה טרם הפיכתה לכזו שניתן לשמוע. בדגמי מכשירי שמיעה בעלי שני מיקרופונים, המערכת עובדת בנפרד על כל מיקרופון, וכך מאפשרת הגברה מירבית גם במצבים אקוסטיים קשים.
  • Natural DirectionalityTM קונספט חדשני המנצל את היתרונות הטבעיים של מערכת השמיעה. במקום להגביל את המערכת השמיעתית, עובדים יחד איתה. כאשר מערכת זו עובדת שני מכשירי השמיעה מחלקים ביניהם את מטלת ההאזנה לסביבה. מכשיר אחד מתמקד בקולות המגיעים מהחזית ותורם להבנת דיבור מירבית, בעוד מכשיר שני שומר על קשר רציף עם הסביבה ומאפשר למשתמש להיות ערני גם לקולות הבאים מכיוונים אחרים.
  • NoiseTrackerII דור שני למערכת המוצלחת לנטרול רעשים. מכשירי השמיעה מסוגלים להנחית במהירות וביעילות סוגי רעשים מטרידים, ובכלל זה רעשי רוח והדהוד. מכשירי השמיעה מטפלים גם באופן אפקטיבי במלמול רקע מטריד, כמו במסעדה או במקומות ציבוריים הומי אדם.
<< לעמוד קודם
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי