קשובים לך

ReSound Multi Mic
מולטי מיקרופון

אתם נמצאים בסביבה רועשת, שומעים בליל של קולות ומתקשים להתמקד בדובר המרכזי? האזנה להרצאה באולם מלא קהל או אפילו שיחה סביב השולחן מהווה אתגר לא פשוט עבורכם? מולטי מיקרורפון אישי של חברת RESOUND יסייע לכם לעשות סדר בבלגן ולשמוע היטב את הדובר גם בתוך סביבה רועשת וממרחק של עד 25 מ' ישירות אל מכשירי השמיעה שלכם. מולטי מיקרופון של RESOUND משמש גם כמשדר מדיה כאשר הוא מתחבר אל מערכות שמע.


קומפקטי ובעל עיצוב אסתטי

מתוך הבנה שהשימוש במולטי מיקרופון יעשה בעיקר במפגשים חברתיים, פגישות עסקים ובאירועים אחרים בהם אתם באים במגע עם אנשים, חברת RESOUND חשבה היטב גם על הפן האסתטי. המיקרופון הוא אישי ולכן בעל מידות נוחות במיוחד. הוא קומפקטי ובעל עיצוב נאה. הוא אינו מושך את תשומת לב הנוכחים גם אם תמקמו אותו במרכז השולחן וגם אם יתלה על דש הבגד של הדובר אותו תרצו לשמוע טוב יותר. הקומפקטיות והעיצוב העדין תורמים לכך שתוך מספר רגעים הנמצאים במקום לא ישימו כלל לב אליו.

תפעול פשוט ונוח

יעילותו של מכשיר נמדדת לא רק בכך שהוא מביא לתוצאה או לשיפור המתבקשים, אלא גם בפשטות התפעול שלו. מולטי מיקרופון הוא מכשיר נוח מאוד לשימוש. בלחיצה על כפתור, המיקרופון מופעל, כאשר ניתן לשלוט בעוצמת הווליום, להגביר או להחליש את הקול במידת הצורך. ההטענה נעשית אף היא בצורה פשוטה.

אם מכשירי השמיעה אינם מספיקים לכם בסביבה רועשת או בהאזנה לדובר שנמצא במרחק גדול יחסית, מולטי מיקורפון של RESOUND הוא פתרון מצוין ונוח עבורכם.

<< לעמוד קודם
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
אתר חלופי